Nestea Pro Beach Tour’un Marmaris etabında ilk gün geride kaldı

Nestea Pro Beach Tour’un Marmaris etabında ilk gün geride kaldı
  • Yorum Yap
  • 12
  • 1812
  • 05 Temmuz 2014 Cumartesi

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından, Nestea ana sponsorluğunda düzenlenen Nestea Pro Beach Tour’un dördüncü ayağı olan Marmaris etabında ilk gün maçları sona erdi.

 

Organizasyonun ilk gününde alınan sonuçlar şu şekilde:

 

 

SIRA MAÇ NO KAT SAAT TAKIM A SKOR TAKIM B
1 2 ERK 09:15 CANER Ç. - CÜNEYT D. 2-0 EREN Ö.-MEHMET Y.
2 3 ERK 10:00 MERT K. - SEFA U. 2-1 SABİT K. - KÜRŞAD Ç.
3 5 ERK 10:45 FIRSTGATE 2-0 HAKTAN Y. - HÜSEYİN Ç.
4 6 ERK 12:15 MUSTAFA K. - KEREM K. 0-2 HASAN M.-YASİN B.
5 7 ERK 13:00 ABDUKADİR Ö.- TAHA S. 1-2 VOKAN G. - HASAN Y.
6 1 BYN 13:45 DUYGU N.D. - PELİN I. 1-2 IRMAK K. - MERVE N.
7 3 BYN 14:30 SİBEL Ş. - GÜLCE C. 0-2 ÖZGE K. - SEZİN Ç.
8 4 BYN 15:15 SEDA C.- MERVE A. 2-0 İREM E. - AYÇA K.
9 9 ERK 16:00 VOLKAN G. - HAKAN G. 1-2 CANER Ç. - CÜNEYT D.
10 4 ERK 16:45 MEHMET Y.-THOMAS Ö. 0-2 EMİR A. - SONER E.
11 11 ERK 17:30 FIRSTGATE (İsmail D.-Eren U.) 2-1 HASAN M.-YASİN B.
12 12 ERK 18:15 EMİR K. - ENGİN Ö. 2-1 VOKAN G. - HASAN Y.
13 10 ERK 19:00 MERT K. - SEFA U. 0-2 EMİR A. - SONER E.
14 5 BYN 19:45 FATMA Y. - BURCU A. 2-0 IRMAK K. - MERVE N.
15 6 BYN 20:30 BAHANUR Ş. - CEREN A. 2-0 SEDA C.- MERVE A.
16 7 BYN 21:15 ECEM Ö. - GİZEM K. 1-2 ÖZGE K. - SEZİN Ç.
17 8 BYN 22:00 RESMİYE Ç. - SELİN T. 0-2 SELİN Y. - MELİS Y.

 

Turnuvanın ikinci gün programı ise şu şekilde:

 

SIRA MAÇ NO KAT SAAT   SKOR  
2 14 ERK 09:15 MUSTAFA K. - KEREM K.   HÜSEYİN Ç. - HAKTAN Y..
3 15 ERK 10:00 MEHMET Y.-THOMAS Ö.   SABİT K. - KÜRŞAD Ç.
4 9 BYN 10:45 İREM E. - AYÇA K.   IRMAK K. - MERVE N.
5 10 BYN 11:30 SİBEL Ş. - GÜLCE C.   L6
6 12 BYN 12:15 DUYGU N.D. - PELİN I.   SEDA C.- MERVE A.
7 17 ERK 13:00 ABDUKADİR Ö.- TAHA S.   MERT K. - SEFA U.
8 18 ERK 13:45 VOLKAN G. - HAKAN G.   W14
9 19 ERK 14:30 VOKAN G. - HASAN Y.   W15
10 20 ERK 15:15 HASAN M.-YASİN B.   EREN Ö.-MEHMET Y.
11 13 BYN 16:00 FATMA Y. - BURCU A.   W6
12 14 BYN 16:45 ÖZGE K. - SEZİN Ç.   BAHANUR Ş. - CEREN A.
13 15 BYN 17:30 W9   W10
14 16 BYN 18:15 ECEM Ö. - GİZEM K.   W12
15 21 ERK 19:00 CANER Ç. - CÜNEYT D.   EMİR A. - SONER E.
16 22 ERK 19:45 FIRSTGATE (İsmail D.-Eren U.)   EMİR K. - ENGİN Ö.
17 23 ERK 20:30 W17   W18
18 24 ERK 21:15 W19   W20

 

tvf

  • Nestea Pro Beach Tour

Admin

Web sitemiz Güncelleme Çalışmaları en kısa sürede yapılacaktır.
Copyright © 2015 Spooor | Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.